משפט מסחרי הינו תחום משפטי רחב אשר כולל בתוכו תחומי משפט מגוונים ורבים כמו דיני חוזים והסכמים, דיני חברות וארגונים, הסכמי מסחר, הסכמי שותפות, הסכמי עבודה, הקמה ופירוק חברות, רכישות, צרכנות, דיני אינטרנט, זכויות יוצרים ועוד רבים אחרים. כעורך דין מסחרי, משרדו של עורך דין הראל פלג עוסק בכל הקשור במשפט מסחרי ומעניק ליווי שוטף, ייצוג וייעוץ משפטי מקצועי.

מה זה עורך דין מסחרי?

כאמור, עורך דין מסחרי עוסק בכל הקשור להתקשרויות וניהול משאי מתן מסחריים. לרוב עורך דין מסחרי מייצג חברות תאגידים ועמותות ופחות לקוחות פרטיים. הוא יכול לייצג אדם מטעם תאגיד או חברה אך גם אז הוא מתייחס אל מכלול החברה אשר אותה הוא מייצג ולא אדם ספציפי.
עורך דין המתמחה במשפט מסחרי מייצג את החברה במגוון רחב של סיטואציות בתחום המסחר בעיקר בעבודה מול רשויות שונות כמו רשם חברות, מס הכנסה, הוצאה לפועל, רשם פטנטים, רשויות מס ומקרקעין, ועדות ממשלתיות ועוד. לכן, שמדובר על עורך דין חוזים חשוב מאוד שבנוסף ליכולות משפטיות גבוהות ומקצועיות – יהיה גם עו"ד שידע לנהל היטב מו"מ, הובלת תהליכים מורכבים והפיכתם לפשוטים. כמו כן עורך דין זה חייב להיות בעל יכולות ניסוח גבוהות בכדי להגיע להסדרים המקסימליים לטובת לקוחותיו בכל הקשור לתחום המסחר.

מוזמנים לקרוא גם על שירותי עורך דין פתיחת חברה

עורך דין הסכמי מחקר ופיתוח

עורך דין מסחרי בטיפול חוזים

כעורך דין מסחרי, הראל פלג ידאג לנהל עבורכם הליכי משא ומתן מורכבים ועריכת חוזים לרבות ליווי גם לאחר מכן בכל הקשור לחוזה הספציפי ונגזרותיו. עו"ד הראל פלג עוסק במשפטי מסחרי למעלה מ -20 שנה עם הצלחות מרובות ושביעות רצון של כלל לקוחותיו. הניסיון הרב שהוא צבר בין היתר בתחום החוזים וההתקשרויות המסחריות מאפשר לו לסייע לייעץ ולהדריך את לקוחותיו בתחילת דרכם או בשלבים מתקדמים, על פי נסיבות כל מקרה לגופו, ובכך לחסוך מלקוחותיו מכשולים רבים אשר עלולים להופיע בשלבים אלו או אחרים במהלך הדרך.

עורך דין הראל פלג יספק לכם שירות מקצועי ואמין בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם אתם מחפשים עורך דין חוזים מסחרי אנו מזמינים אתכם לפנות למשרדו של הראל פלג וליהנות משירות ענייני, דיסקרטי ואישי אשר מתואם לצרכים שלכם תוך מעורבותכם כלקוחותיו ובשקיפות מלאה.

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר: