אם אתם עומדים לפני בניית אתר אינטרנט חדש אשר מצריך שימוש בדומיין הנרשם כסימן מסחרי רשום, יש צורך להשתמש בשירותיו של עו"ד להסכמי הקמת אתרי אינטרנט אשר יערוך הסכם להקמת אתרי אינטרנט בעזרתו תוכלו לעבוד בצורה מקצועית ובהתאם לחוקים והכללים.

מהם הסכמים להקמת אתרי אינטרנט?

הסכמים להקמת אתרי אינטרנט עם מפתח האתר הינם התקשרות לטווח הרחוק, לכן יש צורך לעגן אותם בהסכמי התקשרות להקמת אתרי אינטרנט הכולל סוגיות משפטיות שונות אשר מבהירות את התנאים השונים הקשורים בהקמת האתר. בנוסף לכך, חשוב שבהסכם זה יפורטו תנאים מסחריים הכוללים: תכולת העבודה, התחייבויות נותן השירות, לוח זמנים לסיום בניית האתר, עיצוב גרפי, האם השירותים כוללים קידום או תרגום, מחיר האתר, מועד התשלום, כמות התשלומים הזכויות באתר ובחומר הנלווה, רשיון לשימוש בתמונות של צד ג' ועוד.

לשם מה צריך הסכמים להקמת אתרי אינטרנט?

הסכמים להקמת אתרי אינטרנט הינם הסכמים חשובים אשר מפרטים את הסוגיות המשפטיות השונות להקמת אתרי אינטרנט ובכך עושים סדר בין המפתח ובונה האתר לבין הלקוח עצמו. הסכם זה הינו הסכם חשוב שיש לבצע בטרם התחלת העבודה והוא עשוי אף להוות הוכחה לבית המשפט במצבים שבהם המפתח או הלקוח אינם עומדים בהתחייבויותיהם.

תמונה של אישה מעיינת בטלפון עם מחשב נייד פתוח מולה במסגרת הסכמים להקמת אתרי אינטרנט

עורך דין להסכמי הקמת אתרי אינטרנט

באמצעות חוזה להסכמי הקמת אתרי אינטרנט ניתן להגן על העסק מפני מצבים שונים הכוללים סכסוך בין הצדדים או תביעות. הסכם הקמת אתרי אינטרנט דואג לאינטרסים האישיים שלכם ומגן עליכם מפני מצבים לא נעימים אשר עלולים לקרות במהלך הקמת האתר.

הסכמים להקמת אתרי אינטרנט עושים אצל עו"ד הראל פלג

במשרד עו"ד הראל פלג שהינו משרד בוטיק בניהולו של עו"ד הראל פלג, המתמחה בין היתר בתחום החוזים וההתקשרויות המסחריות מזה למעלה מעשרים שנה ניתן לקבל בהתאמה אישית הסכמי הקמת אתרי אינטרנט תוך שמירה על אינטרס הלקוח, בין אם מדובר על אדם פרטי, חברה או כל גוף משפטי אחר. משרד עו"ד הראל פלג, מציע מגוון שירותים משפטיים לפרטיים, עסקים וחברות שונות בתחום החוזים וההתקשרויות המשפטיות תחת קורת גג אחת.

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר: