כל חברה, עמותה וארגון צריכה ליווי משפטי מקצועי בתהליכים רבים הקשורים להתנהלותם העסקית. על ליווי משפטי להיות מקצועי, איכותי, אישי ודיסקרטי מתחילתו עד סופו.

ליווי משפטי לעסקים, חברות ותאגידים הינו מרכיב חשוב ובסיסי לכל ארגון באשר הוא, משלבי הקמתה ועד לפעילותה השוטפת והיומיומית. עורך דין דיני חוזים אשר מתמחה בין היתר התקשרויות מסחריות, עו"ד הראל פלג ילווה וייעץ לכם במגוון תהליכים משפטיים כגון:

הסכמי יצוא

כאמור,ניהול של כל עסק באשר הוא מגיע עם נגיעה יומיומית בתחומי משפט רבים נוספים כגון הסכמי שכירות, הסכמי סודיות, חוזים מסחריים מול ספקים, ועוד רבים אחרים.

השירות של הליווי המשפטי שמספק עורך דין הראל פלג כולל בין היתר ליווי בהליכי מו"מ מול צדדים שלישיים, הערכת פוטנציאל משפטי וניהול סיכונים ואסטרטגיות משפטיות. כמו כן, על מנת להגיע לניהול תקין של פעילות עסקית קיים צורך בעריכת חוזים בכדי לשמור על הלקוחות ולאפשר להם סביבה פוריה לביצוע עסקאות על הצד הטוב ביותר. בנוסף, ייעוץ משפטי נחוץ לכל חברה על מנת לייצג אותה בפני מוסדות שונים ולשם הוצאת אישורים, רישיונות, היתרים ועוד.

מוזמנים לקרוא גם בנושא של פתיחת חברה בע"מ

ליווי משפטי שוטף לחברות

במסגרת הליווי המשפטי שמספק משרדו של עו"ד הראל פלג, הלקוח עומד במרכז ומקבל טיפול ומענה בכל צרכיו הקיימים והמשתנים באופן האיכותי והמקצועי ביותר. עו"ד הראל פלג ידאג ללוות את לקוחותיו באופן מקצועי, חם ואישי תוך מתן עדכונים שוטפים על התפתחויות שונות ותוך שיתוף פעולה ובשקיפות מלאה. כמו כן, תוכלו ליהנות מייעוץ משפטי שוטף בהתאם למטרותיכם תוך מיקסום הפוטנציאל העסקי של חברתכםו זאת בעזרת ראייה עסקית ייחודית וניסיון הכוללת מתן פתרונות יצירתיים אד הוק המבוססים על נסיונו העשיר והמוכח.

משרדו של עורך דין הראל פלג מספק ליווי משפטי לחברות, תאגידים ועמותות. תוכלו ליהנות מייעוץ משפטי מקצועי ואפקטיבי במגוון היבטים ופעילויות הרלוונטיות לעסק שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר: