ניהול עסק בימינו מצריך קבלת סיוע ממגוון רחב של אנשי מקצוע מובילים בתחומם וביניהם: רואי חשבון, יועצים פיננסיים, אנשי שיווק ופרסום, עורכי דין וכדומה. הליווי המשפטי לעסקים בכל סדר גודל מיועד למטרות התנהלות משפטית נכונה בכל ההיבטים הקשורים לתחומי משפט כאלו ואחרים הנלווים לפעילותו של בית העסק מיום הקמתו ועד לפעילותו השוטפת ברמה היומיומית.

דיני חוזים – השכרת עורך דין עסקים

אחד מתחומי המשפט המרכזיים ה בהם קיימת חשיבות לשכירת שירותיו של עורך דין לעסקים הוא בתחום דיני חוזים, וזאת לנוכח ההסכמים החוזיים אותם נדרשים בעלי בית העסק לצורך פעילותם העסקית, החל מהסכמי שכירות, דרך חוזים מסחריים מול ספקים ועד להסכמי רכש ומכירה, הסכמי סודיות וכדומה. שכירת שירותיו של עורך דין דיני חוזים, נועדה לצרכי בחינת כל ההיבטים המשפטיים הנלווים לחוזה עסקי כזה או אחר ולצרכי ניסוח ומעבר על ההסכמים החוזיים השונים עליהם בעלי בית העסק נדרשים לחתום.

ליווי משפטי לעסקים – לאיזה סוגי עסקים?

ליווי משפטי לעסקים הוא שירות משפטי המיועד לכל סוגי העסקים וזאת ללא קשר לגודלם ולסוג פעילותם העסקים. שירות זה מיועד למגוון רחב של מטרות עסקית וביניהן:

  • ליווי משפטי לצורך הקמת חברות/שותפויות/מיזמים וכדומה
  • ניהול משאים ומתנים מטעם בעלי בית העסק אל מול צדדים שלישיים
  • ייצוג משפטי של בית העסק ובעליו בפני המוסדות הרלוונטיים
  • ניסוח ועריכת חוזים משפטיים מכל סוג
  • חתימה על תצהירים
  • הערכת סיכונים משפטיים וניהול תיקים משפטיים המנהלים כנגד בעלי בית העסק
  • ליווי תביעות משפטיות המוגשות על ידי בעלי בית העסק

ומטרות עסקיות נוספות הקשורות להיבט המשפטי, המחייבות אתכם בקבלת סיוע מקצועי מעורכי דין המתמחים במתן שירותי ייעוץ משפטי במסגרת הליכי ליווי משפטי לעסקים. ברוב המקרים, הליכי הליווי המשפטי מיועדים לחברות מסחריות, תאגידים ועמותות, כאשר גם עסקים קטנים יותר נדרשים לשירותי עורך דין מעת לעת בהתאם לצורך.

הראל פלג – משרד עורכי דין המתמחה בתחום האזרחי – מסחרי

משרד עורכי הדין הראל פלג, הוא משרד עו"ד המתמחה בתחום האזרחי מסחרי זה למעלה מ 15 שנה, והוא מנוהל על ידי עו"ד הראל פלג אשר שימש בין היתר כיועץ המשפטי בכיר בחברת טבע ישראל. שירותי המשרד חולשים על ההיבטים המשפטיים הנדרשים לניהול עסק והם כוללים שירותי ייעוץ משפטי במגוון רחב של תחומים הרלוונטיים לפעילותו של בית העסק. למידע נוסף בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר כאן עם נציגי המשרד.

מאמרים קשורים

מה תפקידו של עורך דין מסחרי?

המשפט הישראלי כולל בתוכו שלושה תחומי משפט עיקריים: משפט חוקתי, משפט פלילי ומשפט אזרחי, כאשר תחום המשפט המסחרי מהווה חלק