כל אדם ובמיוחד אנשי עסקים זקוקים מעת לעת לחוות דעת משפטית לגבי התנהלות במצבים שונים. מי שאינו משפטן אינו מודע לכל החוקים ולדקויות של כל חוק ולכן עלול לחתום על מסמך מחייב או על הסכם שיסבך אותו בעתיד. או לחלופין איש העסקים לא יחתים אדם אחר על הסכם שמגדיר באופן מדויק את הפעילות המשותפת שלהם.

ליווי משפטי לאנשי עסקים

הדרך הנכונה כשנמצאים בצומת דרכים בנושאים משפטיים שונים היא לקבל ייעוץ וסיוע משפטי מעורך דין מומחההראל פלג אשר מתמקצע בתחום זה. עורכי דיון לומדים את כל מכלול החוקים במסגרת הלימודים המשפטיים, אך כאשר כל אחד מהם בפרקטיקה מתמחה בתחום ספציפי הוא צובר בו ניסיון רב הן מהתיקים שבהם הוא מטפל והן מכל מה שקורה סביבו, לאור המעורבות הרבה שלו בנישה זו.

לכן אנשי עסקים שמעוניינים להיות שקטים ורגועים בהחלטות השונות שלהם, חייבים לקבל ייעוץ וסיוע משפטי. העלות של חוות הדעת המשפטית עשויה לחסוך להם צרות רבות בעתיד ולכן יש לחשוב על הדברים מבעוד מועד, לקבל המלצה על עורך דין מסחרי איכותי ולתאם אתו את קבלת כל המעטפת הנדרשת. רק לאחר שעורך הדין בוחן את הנושא מכל היבטיו ומסביר ללקוח את ההשלכות של צעד זה, יקבל הלקוח את ההחלטות העסקיות הנכונות עבורו.

הכנת חוזים

מי שמעוניין להקים חברה פונה לעו"ד מקצועי הראל פלג בכל הנושאים אשר קשורים לרשם התאגידים ולאופן רישום החברה, כדי לקבל ייעוץ וסיוע משפטי בנושא חלוקת המניות בחברה החדשה, בנושא הכנה של הסכם מייסדים ובכל מה שקשור לכך. בהתאם להחלטות, יכין עורך הדין הראל פלג את ההסכמים הנדרשים כמו הסכם שותפים ויכלול בו את כל הסעיפים לגבי תרחישים שעלולים לקרות וזאת כדי ליצור גיבוי מלא.

שיטת העבודה היא שעורך הדין מעניק ייעוץ וסיוע משפטי לכל תחום, השותפים מביעים את דעתם ולאחר סיעור המוחות הם מקבלים מראש החלטות כיצד ינהגו בכל סיטואציה. כמו לדוגמה אם אחד מבעלי המניות ירצה לפרוש, אם יוכל למכור את מניותיו לאחד השותפים האחרים, מה תהיה שיטת החישוב של ערך המניה ואם יוכל להכניס בעל מניות חיצוני במקומו.

נקיטת משנה זהירות בכל חוזה

עורך הדין הראל פלג שמוביל את הלקוחות שומר על כמה נושאים אקוטיים כמו לדוגמה על נושא הקניין הרוחני. החוזה בנושא זה מול גורמים שעלולים ליצור בעתיד תחרות, נרשם באופן נחרץ וחד משמעי.

אנחנו כאן לצורך הענקת חוות דעת משפטית בכל עניין, השאירו את פרטיכם ונשוחח אתכם בהקדם.

מאמרים קשורים