משרד עוה"ד הראל פלג הנו משרד "בוטיק" המתמחה בתחום האזרחי-מסחרי בדגש על ניסוח ומעבר על הסכמים וחוזים לצד יצירתיות משפטית עיסקית, הבנה והיענות לצרכיו המשתנים של הלקוח.
המשרד מאפשר ללקוחותיו ליהנות מניסיון עשיר, יותר מ 15 שנים, והצלחות רבות ומגוונות, של מייסד המשרד, עו"ד הראל פלג, אשר שימש, בין השאר, כיועץ משפטי בכיר במטה הנהלת חברת התרופות והציוד הרפואי, טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, וכיועץ המשפטי וחבר הנהלה של טבע ישראל.

במסגרת פעילותו בטבע ניהל עו"ד פלג, בתחום המשפטי עסקי, פעילויות מקומיות ובינלאומיות ורכש ניסיון משמעותי רב בניהול חוזים ומו"מ עסקי מסחרי. האוריאנטציה של עו"ד פלג הנה מסחרית גלובלית והוא נמנה על האסכולה הרואה את ההליך המשפטי והחוזי כאמצעי להשגת מטרתו של הלקוח תוך הגנה על מגוון האינטרסים שלו, ולא כמטרה העומדת בפני עצמה.

הידע והניסיון הרבים, שצבר עו"ד פלג במהלך שנותיו הרבות בחברה גדולה ומובילה בתחומה, עומד כעת גם לשירות לקוחותיו של המשרד, תוך מיקוד בניסוח ומעבר על הסכמים וחוזים ובכלל זה הסכמי סוכנות הפצה, שיווק ומכירה, הסכמי מייסדים, הסכמי השקעה (דגש בתחומי הייטק ומכשור רפואי), הסכמי מחקר ופיתוח (R&D), הסכמים לביצוע ניסויים קליניים, הסכמי ייעוץ ושירות, הסכמי רישוי, הסכמי מסחור וכד', תוך ליווי שוטף לעסקים בשלביי חיים שונים ולחברות ומיזמים משלב הקמת החברה ולאורך פעילותה העסקית.

מטרת המשרד הינה להתמקד במומחיותו והצטיינותו, למזער את דאגת הלקוח תוך הגדלת בטחונו בתהליך, ומעל לכל, לייצר הגנה מירבית ומצוינת, ביום הדין.

משרד עורך דין חוזים הראל פלג מחויב לשירות אמין אדיב ומקצועי, בסטנדרטים גבוהים וללא פשרות, תוך התאמה אישית ללקוח ולצרכיו המשתנים. המשרד מקפיד על מתן יחס הוגן, דיסקרטי, ענייני ואישי המותאם לצרכיו של כל לקוח בנפרד תוך שימת דגש על מעורבות מלאה של הלקוח בקצב ואופן הטיפול המשפטי בשקיפות מלאה באשר לאופן הטיפול וניהול ענייניו של הלקוח.

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר: