יש לכם רעיון לסטארט אפ חדש? הקמתם חברת סטארט אפ? אצלנו במשרד עו"ד HPLAW, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים משפטיים המיועדים למטרות ליווי חברות ויזמי סטארט אפ.

מיזמי סטארט אפ בכל תחום ונושא, מבוססים על פטנטים ורעיונות טכנולוגיים ו/או עסקיים עליהם נכון להגן בכל אמצעי משפטי אפשרי. בנוסף, חברות ויזמי סטארט אפ נדרשים לשירותים משפטיים נוספים שמטרתם לבסס את הרעיון העומד מאחורי המיזם מבחינה חוזית, קניינית והתאגדותית, וזאת לאורך כל שלבי הקמתו ותפעולו של המיזם. אצלנו במשרד עורכי הדין HPLAW, בראשותו של עו"ד הראל פלג, עורך דין המתמחה בליווי סטארטאפים ובעל תואר ראשון ושני במשפטים, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים משפטיים ייעודיים לשם ליווי משפטי / חוזי לחברות ויזמי סטארט אפ.

מעטפת משפטית מורחבת לחברות ויזמי סטארט אפ

מעטפת השירות המוצעת לכם על ידינו, מותאמות לכל סוגי החברות והיזמים בתחומי הסאטרט אפ השונים. מעטפת שירות זו, משלבת בתוכה מגוון רחב של שירותים משפטיים המותאמים לכל אחד משלבי המיזם, החל משלב הרעיון והפיתוח הראשוני,הקמת החברה דרך שלב גיוסי ההון, ותפעול המיזם ברמה השוטפת, כאשר בין יתר השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו למטרות ליווי משפטי לחברות ויזמי סטארט אפ תוכלו למצוא:

  • ליווי רעיון הפיתוח הראשוני והגנה על הרעיון מבחינה חוזית ואסטרטגית;
  • ניסוח ועריכת הסכמים משפטיים מכל סוג למטרות קידום ותפעול המיזם;
  • שירותי ייעוץ וליווי משפטי בשלב הקמת החברה/מיזם;שירותים משפטיים נוספים המותאמים באופן פרטני לצרכי המיזם, אופיו והשלב בו הוא מצוי.

עו"ד הראל פלג – עורך דין לליווי סטארטאפים

שירותי עורך דין לליווי סטארטאפים במשרד עורכי הדין HPLAW, מוצעים לכם על ידי עורך הדין הראל פלג, בעל התמחות רבת שנים בתחום המסחר הבינלאומי ובעל היכרות מעמיקה עם תהליכי קבלת החלטות בעולם העסקי. הידע המקצועי והמעשי העומד לרשות עו"ד הראל פלג, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות משפטיים מעשיים ויצירתיים בתחום דיני המסחר והקניין הרוחני, וכל זאת בהתאמה פרטנית לסוג ואופי המיזם שבבעלותכם.

משרדו של הראל פלג עורך דין חוזים והסכמים, הינו משרד בוטיק עם יחד אישי ואדיב, עו"ד הראל פלג, מבצע התאמה אישית עבור כל לקוח ולקוח בהתאם לצרכיו האישיים.