מהם הסכמי שירות?

הסכם שירות הנו הסכם משפטי לאספקה של שירות עבור חברות או יחידים , בהסכם זה מעוגנות כל ההסכמות בין שני הצדדים לרבות החובות והזכויות של הצדדים בהסכם ההתקשרות ביניהם לגבי השירות הניתן על ידי ספק השירות במסגרת השירות.

לשם מה צריך הסכמי שירות?

כל עסק או חברה אשר מספקים שירותים ועובדים עם חברות או פרטיים חייבים בהסכמי שירות, על מנת שיגן עליהם, בין אם המדובר על פעילות בישראל או מחוצה לה, ויפרט את הזכויות והחובות של כל אחד מן הצדדים לגבי השירות הניתן, לרבות תנאי התשלום, האחריות של כל אחד במצב של נזק או פגיעה לצד השני או לצד שלישי (לקוח) בגין השירות, לוודא כי אין יחסי עובד מעביד וכדומה. הסכמי השירות הינם הסכמים חשובים לכל חברה או עסק שעובד עם לקוחות בארץ או בחו"ל ומצריכים התערבות של עו"ד המתמחה בתחום אשר ינסח את ההסכמים והבנות הצדדים.

הסכמי שירות עושים עם עורך דין המתמחה בניסוח הסכמים

הסכמי שירות הם הסכמים משפטיים חשובים אשר מתבצעים אצל עורך דין המתמחה בניסוח הסכמים. הסכמים אלו מפרטים ומגדירים את השירותים שספק השירות מספק לחברה או פרטיים. הסכמי השירות המנוסחים נכון חוסכים בהוצאות משפטיות אשר עלולות להיגרם ללא הסכם שירות, במקום שבו קיים סכסוך בין ספק השירות או הלקוח, נזק שנגרם כתוצאה מאספקת השירות על ידי צד להסכם או צד שלישי. עם הסכמי שירות המנוסחים נכון ניתן לחסוך הוצאות מיותרות ועוגמת נפש.

עורך דין הסכמי שירות

הסכמי שירות עושים אצל עו"ד הראל פלג

במשרד עו"ד הראל פלג שהינו משרד בוטיק בניהולו של עורך דין הסכמי שירות, המתמחה בין היתר בתחום החוזים וההתקשרויות המסחריות מזה למעלה מ 20 שנה, ניתן לקבל בהתאמה אישית הסכמי שירות ומכירה, תוך שמירה על אינטרס הלקוח, בין אם מדובר על אדם פרטי חברה או כל גוף משפטי אחר. משרד עו"ד הראל פלג, מציע מגוון שירותים משפטיים לפרטיים עסקים וחברות שונות בתחום החוזים וההתקשרויות המשפטיות תחת קורת גג אחת.

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר: