הסכם הפצה או מכירה הנו הסכם משפטי לאספקה, שיווק והפצה של מוצרים או שירותים בין הספק לבין המפיץ. בהסכם זה מעוגנות כל ההסכמות בין שני הצדדים לרבות החובות והזכויות של הצדדים בהסכם ההתקשרות ביניהם לגבי המוצרים או השירותים המופצים על ידי המפיץ במסגרת תקופת ההסכם.

לשם מה צריך הסכמי הפצה או מכירה?

 כל ספק אשר מעוניין למכור או להפיץ את מוצריו או שירותיו חייב בהסכם הפצה ומכירה על מנת שיגנו עליו, בין אם מדובר על פעילות בישראל או מחוצה לה. ההסכמים צריכים לפרט את הזכויות והחובות של כל אחד מן הצדדים לגבי המוצרים, לרבות תנאי התשלום, האחריות של כל אחד במצב של נזק או פגיעה לצד השני או לצד השלישי (לקוח), לוודא כי אין יחסי עובד מעביד וכד'. הסכמי ההפצה והמכירה הינם הסכמים חשובים לכל ספק של מוצרים או שירותים שמעוניין למכור ולהפיץ את מוצריו ללקוחות בארץ או בחו"ל ומצריכים התערבות של עו"ד המתמחה בתחום אשר ינסח את ההסכמים ואת הבנות הצדדים.

אילו סעיפים נכללים בהסכם ההפצה או המכירה?

 בהסכם ההפצה או המכירה יש לכלול בין היתר את הנושאים הבאים:

 סעיפים אלה מגינים על העסק או החברה מבחינה משפטית ומונעים מצבים של סכסוכים בין הצדדים או תביעות.

עורך דין הסכמי הפצה או מכירה

הסכמי הפצה או מכירה עושים עם עורך דין המתמחה בניסוח הסכמים

 הסכמי הפצה או מכירה הם הסכמים משפטיים חשובים אשר מתבצעים אצל עורך דין המתמחה בניסוח הסכמים. הסכמים אלו מפרטים ומגדירים את השירותים או המוצרים שהספק מספק ללקוח או למפיץ. הסכמי ההפצה או המכירה המנוסחים נכון חוסכים בהוצאות משפטיות אשר עלולות להיגרם ללא הסכם נכון. במקרים בהם קיים סכסוך בין הספק למפיץ או הלקוח או נזק שנגרם כתוצאה משימוש במוצר או בשירות על ידי צד להסכם או צד שלישי אז …? . כך שעם הסכמי הפצה ומכירה המנוסחים נכון ניתן לחסוך הוצאות מיותרות ועוגמת נפש.

הסכמי הפצה או מכירה עושים אצל עו"ד הראל פלג

 במשרד עו"ד הראל פלג שהינו משרד בוטיק בניהולו של עורך דין הסכמי הפצה או מכירה,המתמחה בין היתר בתחום החוזים וההתקשרויות המסחריות מזה למעלה מעשרים שנה, ניתן לערוך הסכמי הפצה או מכירה תוך שמירה על אינטרס הלקוח, בין אם זה מדובר על אדם פרטי חברה או כל גוף משפטי אחר. משרד עו"ד הראל פלג, מציע מגוון שירותים משפטיים לפרטיים, עסקים וחברות שונות בתחום החוזים וההתקשרויות המשפטיות תחת קורת גג אחת.

לשיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר: