הסכמי יבוא נחוצים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לייבא סחורות, מוצרים וחפצים שונים ממדינות שונות מסביב לעולם להן הסכמי סחר בינלאומיים עם מדינת ישראל.

תחום הייבוא, הינו ענף מקצועי המתנהל באמצעות הסכמי סחר בין מדינות, מכסות ייבוא הנקבעות על ידי כל מדינה ומדינה באופן עצמאי, היבטי מיסוי המונהגים בכל מדינה ומדינה, וכמובן, קשרי עבודה שוטפים בין הצד המייבא לבין היצואנים. כל אחד מהמרכיבים המקצועיים הנלווה לענף הייבוא, חייב להיות מעוגן באמצעות הסכמים משפטיים כאלו ואחרים, המחייבים אתכם להסתייע בשירותיו של עורך דין בתחום הסכמי יבוא, וזאת על מנת להגן על מלוא הזכויות המשפטיות העומדות לרשותכם כיבואני סחורות, מוצרים וחפצים שונים ממדינות שונות מסביב לעולם.

ענף היבוא הבינלאומי מיועד למטרות ייבוא סחורות תעשייתיות המשמשות לצרכי ייצור מקומי (במדינה המייבאת) של מוצרי צריכה כאלו ואחרים, וזאת בנוסף להליכי ייבוא המיועדים למטרות שיווק סחורות ומוצרים במדינה המייבאת. כפועל יוצא מכך, הסכמי יבוא בינלאומיים מתנהלים בין הצד המייבא לבד המייצא בהתאם להסכמי הסחר עליהם חתומה מדינת ישראל, לרבות, הסכמי אזור סחר חופשי והסכמי WTO- GATT.

בחירת עורך דין בתחום הסכמי יבוא – כיצד?

עורך דין בעל התמחות בתחום הסכמי יבוא, הינו עורך דין סחר בינלאומי הבקיא בכל הסכמי הסחר החופשי בין ישראל למדינות שונות מסביב לעולם ובמגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום היבוא, לרבות, היטלי יבוא, רישוי יבוא, מיסוי מכס והיבטים משפטיים נוספים כגון: משפט ימי ואווירי, משלוחים בינלאומיים, ביטוחי סחורות מיובאות וכדומה.

היקף הנושאים וההיבטים המשפטיים הנלווים לתחום היבוא, מחייב אתכם לשכור את שירותיו של עורך דין בעל שיעור קומה ובעל ניסיון רב שנים בענף הסחר הבינלאומי על כל מרכיביו המשפטיים. כמו כן, קיימת חשיבות להיקף השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורך דין בתחום הסכמי יבוא, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם שירותי ייעוץ וייצוג משפטיים לאורך כל שלבי הייבוא אל מול כל גורם רלוונטי.

עו"ד הראל פלג – HP LAW GLOBAL

עו"ד הראל פלג, הינו עו"ד מסחרי בינלאומי המתמחה במתן שירותים משפטיים לכלל העוסקים בענף היבוא, וכל זאת באמצעות שיתופי פעולה עם משרדי עריכת דין מובילים ברחבי העולם. למידע נוסף אודות שירותיו של עו"ד הראל פלג במסגרת שירותי עורך דין בתחום הסכמי יבוא לחצו כאן ליצירת קשר.