עוסקים בתחום הפארמה? מחפשים אחר שירותי עו"ד בתחום התרופות הויטמינים וצמחי המרפא? אצלנו ב משרד עו"ד HPLAW, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים משפטיים המותאמים לחברות ויזמים העוסקים בתחומי הייצור, הפיתוח והשיווק של תרופות ויטמינים וצמחי מרפא.

תחום הפארמה הינו תחום עסקי מורכב ומסועף המחייב את העוסקים בו לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין המחזיק בהתמחות ענפית בתחום זה, זאת לנוכח הרגולציה המשפטית המאפיינת את תחום הפארמה.

מייסד המשרד עו"ד הראל פלג, עו"ד בתחום התרופות, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים עם התמחות בתחום המסחר הבינלאומי ובעל ניסיון מוכח  של למעלה מ 15 שנה בתחום הפארמה במסגרת תפקידו המקצועי כיועץ המשפטי של טבע ישראל .

שירותיה של המחלקה המשפטית בתחום הפארמה במשרדנו, חולשים על כל היבטי הרגולציה הנדרשים לכלל העוסקים בתחום התעשיות הפרמצטיביות, החל בתחום הקניין הרוחני ופיתוח תרופות ועד למתן ייעוץ וליווי משפטי לצרכי עריכת הסכמים מסחריים. שירותי המחלקה תומכים בכל שלבי הפיתוח, הייצור והשיווק של תרופות וצמחי מרפא, לרבות, שלב המחקר המקדים והניסויים הפרה – קליניים, דרך שלב הניסויים הקליניים ושיתופי הפעולה הנדרשים עם מרכזי מחקר ועד לשלב רישום התרופה, רישיונות פטנטים וניסוח הסכמי הפצה, שיווק ומכירה. 

שירותי עו"ד בתחום התרופות – למי הם מיועדים?

שירותי עריכת דין בתחום התרופות מיועדים לכלל העוסקים בתחום התעשיות הפרמצטיביות, וזאת לנוכח מגבלות הרגולציה המשפטית החלים על תחום עסקי זה. שירותי עו"ד בתחום התרופות באמצעות משרד עו"ד HPLAW, יאפשרו גם לכם ליהנות מהניסיון המעשי והידע הייחודי העומד לרשות עורך הדין הראל פלג הנחשב למומחה בתחום הפארמה

שירותי המחלקה מיועדים גם לחברות תרופות מובילות בתחומן וגם למיזמים עסקיים בתחום התעשיות הפרמצטיביות, לרבות, תעשיית הויטמינים וצמחי המרפא.