עוסקים באחד מתחומי הפארמה השונים? מחפשים אחר שירותי עו"ד מוביל בתחום הפארמה? אצלנו במשרד עו"ד HPLAW ממתין לכם שירות של מחלקה משפטית בעלת היכרות מוכחת עם תחום הרגולציה המשפטית בענף הפארמה.

ענף הפארמה הנו תחום עסקי המאגד תחתיו מגוון רחב של פעילויות עסקיות הכוללות בין היתר את תחום התרופות, המכשור והציוד הרפואי הויטימנים ותחום צמחי המרפא והתמרוקים. חברות פארמה מובילות בתחומן ו/או חברות סטארט-אפ בתחומי הפארמה השונים, נדרשות לשירותיו של משרד עורכי דין בעל ידע, התמחות וניסיון מוכח בכל הקשור בין היתר לרגולציה המשפטית בתחום זה.

אצלנו במשרד עו"ד HPLAW, עומדת לרשות כלל החברות בתחום הפארמה, מחלקה משפטית בתחום הפארמה, בניהולו של עורך הדין הראל פלג, עו"ד בתחום הפארמה בעל ניסיון מוכח של למעלה מ 15 שנה בתחומו המבוסס בין היתר על פועלו המקצועי כיועץ המשפטי של חברת התרופות טבע – ישראל.

שירותי המחלקה

שירותיה של המחלקה המשפטית בתחום הפארמה חולשת על כלל היבטי הרגולציה המשפטית המלווה את פעילותה של כל חברת פארמה, בין אם מדובר בחברת תרופות מובילה בתחומה ובין אם מדובר בחברת סטארט אפ מתחילה בתחום המכשור והציוד הרפואי.

שירותי המחלקה כוללים בין היתר:

  • מתן ייעוץ משפטי בכל הקשור לרגולציה משפטית בתחומי הפארמה השונים
  •  ליווי משפטי לאורך כל שלבי הפיתוח המקדים של תרופות, ציוד ומכשור רפואי ויטמינים וצמחי מרפא
  • ייעוץ משפטי לצרכי גיבוש שיתופי פעולה עם מרכזי מחקר וחברות פארמה בינלאומיות
  • ליווי וייעוץ משפטי לצרכי גיבוש הסכמי ידע ורישיונות, ניסוח הסכמי הפצה, שיווק ומכירה של מוצרים וכיוצא בזאת

ושירותים משפטיים נוספים המותאמים עבורכם באופן פרטני על ידי הראל פלג, עו"ד בתחום הפראמה, לאורך כל שלבי הפיתוח, הייצור והשיווק של מוצרי הפראמה השונים.

שירותי עו"ד בתחום הפארמה – למי הם מיועדים?

השירותים המשפטיים המוצעים לכם במשרד עו"ד HPLAW, מיועדים ומותאמים לכל סוגי החברות והמיזמים העסקיים בתחום הפארמה, החל מחברות העוסקות בתעשיות התרופות, דרך חברות העוסקות בפיתוח מכשור וציוד רפואי ועד לחברות המספקות שירותי קצה לחברות פארמה, הן ברמת עריכת ניסויים ומחקרים קליניים והן ברמת ניסוח הסכמי שיווק והפצה וכד'.