עוסקים בתחום המכשור והציוד הרפואי? מחפשים אחר שירותיו של משרד עורכי דין בעל התמחות ענפית בתחום זה? אצלנו במשרד עו"ד HPLAW, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים משפטיים המיועדים לכלל חברות ההזנק וחברות הפארמה בתחום המכשור והציוד הרפואי.

תחום המכשור והציוד הרפואי בישראל, אומנם חולש על יותר מ-60% מענף הייצוא הישראלי בתחום מדעי החיים, אך בכדי להבטיח את הצלחתו המקומית ו/או הבינלאומית של מכשור וציוד רפואי כזה או אחר, החברות העומדות מאחורי פיתוח הפטנט ו/או פיתוח המכשור והציוד הרפואי, נדרשות להסתייע בשירותיו של משרד עורכי דין בעל התמחות משפטית מוכחת בתחום הפארמה. אצלנו במשרד עו"ד HPLAW, תוכלו ליהנות משירותיו של עו"ד בתחום המכשור והציוד הרפואי שמאחוריו ליווי משפטי מוצלח של עשרות חברות מקומיות ובינלאומיות כאחד בתחום המכשור והציוד הרפואי. עורך הדין הראל פלג וכמי שייצג את חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ והתאחדות התעשיינים בישראל במסגרת ניסוח חוק האמ"ר בועדת העבודה הרווחה והבריאות בכנסת ישראל .

חשוב לנו שתדעו: תחום המכשור והציוד הרפואי בישראל מעוגן ב-חוק ציוד רפואי אשר חוקק לראשונה בשנת 2012, כאשר מטרת החוק נועדה להסדיר את סוגיית השימוש, היבוא, השיווק וההפצה של מערכות הציוד והמכשור הרפואי בשטח מדינת ישראל. אכיפת החוק מיושמת על ידי אמ"ר, היחידה לאביזרים ומכשירים רפואיים, הפועלת מטעם משרד הבריאות. יחידה זו  אמונה בין היתר על תהליכי הרישום והבקרה של כלל מערכות הציוד והמכשור הרפואי בהן נעשה שימוש במדינת ישראל. 

הראל פלג – עו"ד בתחום המכשור והציוד הרפואי

מייסד המשרד – עו"ד הראל פלג הנו בעל תואר ראשון ושני במשפטים , בעל התמחות ענפית בתחום הפארמה והתעשיות הפרמצטיביות ובעל ניסיון מוכח  של למעלה מ 15 שנה בתחום הציוד הרפואי במסגרת תפקידו המקצועי כיועץ המשפטי ש חברת טבע מדיקל בע"מ, חברת הבת של חברת התרופות טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ.  משרד עו"ד HPLAW מתמחה בליווי חברות הזנק וחברות פארמה העוסקות בהליכי פיתוח וייצור של מערכות ציוד רפואי ו/או בהליכי יבוא, שיווק והפצה של מכשור וציוד רפואי .

שירותי המשרד חולשים על כל היבטי הרגולציה המשפטית המאפיינת את תחום הפארמה בכלל ותחום המכשור והציוד הרפואי בפרט, החל מענייני קניין רוחני, דרך ייעוץ משפטי לצרכי עריכת ניסויים קליניים ועד לגיבוש הסכמי ידע, שיווק והפצה של מוצרים.

למידע נוסף על שירותיו של הראל פלג, עו"ד בתחום המכשור והציוד הרפואי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן עוד היום.