חוזה או הסכם עסקי הוא חוזה משפטי מחייב, ולכן, אופן ניסוחו ועריכתו, חשוב ומומלץ שיעשה אך ורק על ידי עורך דין חוזים עסקיים מוביל בתחומו. בחברת הראל פלג, משרד עורכי דין, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים משפטיים הנחוצים לכל אילו מביניכם הנדרשים לעריכתו של חוזה עסקי כזה או אחר.

מה חשוב לדעת על חוזים עסקיים?

חוזים עסקיים הם הגדרה רחבה לכל סוגי ההסכמים הנערכים במסגרת חוזה בין שניים ו/או יותר בעלי עניין. תחום החוזים העסקיים כולל בתוכו מגוון רחב של הסכמים עסקיים, החל מחוזי העסקה וחוזי שותפות, דרך הקמת הסכמי יזמות שונים ועד להקמתם של הסכמי מכירה/רכישה של בתי עסק ונכסים עסקיים מכל סוג, בין אם מדובר בנכס מוחשי ובין אם מדובר בנכס לא מוחשי (פטנט, זכות יוצרים וכו).

בדומה לכל חוזה אחר, גם חוזים עסקיים מקבלים תקפות משפטית מרגע החתימה עליהם על ידי שני הצדדים ו/או יותר המעורבים ביצירתו, כאשר מרגע החתימה על גבי החוזה, כל אחד מהצדדים מחויב לכלל תנאי וסעיפי החוזה על כל המשתמע מכך. כפועל יוצא מכך, אופן ניסוחו ועריכתו של חוזה עסקי כזה או אחר, חייב להיעשות באמצעות עורך דין חוזים עסקיים בעל התמחות ענפה בתחום דיני חוזים ודיני מסחר.

הראל פלג – משרד עורכי דין המתמחה בחוזים עסקיים

עורך הדין הראל פלג, הינו בעל תואר ראשון (L.L.B) ותואר שני (L.L.M) במשפטים עם התמחות במסחר בינלאומי מטעם אוניברסיטת באקינגהם אנגליה ובעל ניסיון מעשי של יותר מ 20 שנה בתחום המשפטי עסקי. שירותי המשרד בראשותו ובניהולו של עו"ד הראל פלג, חולשים על כל ההיבטים הנלווים להליכי הקמתם של חוזים עסקיים, החל משלב הייעוץ המשפטי, דרך שלבי הניסוח והעריכה של כל סוגי החוזים העסקיים ועד למתן שירותי ייצוג משפטי במסגרת ניהול ערכאות משפטיות בגין הפרת חוזים עסקיים. כמו כן, המשרד מתמחה במתן שירותי ייצוג משפטי של חברות ועסקים במסגרת השלמת עסקאות בינלאומיות עם ספקים מחו"ל ומתן שירותים משפטיים נוספים בתחום המשפט העסקי.

מאמרים קשורים

עורך דין אזרחי מסחרי

עו"ד אזרחי מסחרי, הינו עורך דין בעל התמחות ענפה גם בתחום המשפט המסחרי וגם בתחום המשפט האזרחי, כאשר כל אחד

הסכמי פיילוט

פרויקט פיילוט – עצות מעשיות

בשבועיים האחרונים פורסם לא אחת על פיילוט שערך משרד הבריאות במכשירים שמבצעים בדיקת קורונה בתוך 15 דקות לאנשים בישראל שיש