חברות זקוקות באופן שוטף לקבל ייעוץ משפטי ברבדים שונים של הפעילות שלהם. לכן השיטה הנוחה ביותר היא לשכור את שירותיו של עו"ד הראל פלג בריטיינר וכך יש לחברה ליווי משפטי שוטף של העניינים הנורמטיביים. מעבר לכך במידת הצורך יטפל עורך דין זה בתמחור נפרד גם בנושאים ספציפיים כמו תביעה לגורם זה או אחר.

הצורך של ייעוץ משפטי לחברות וארגונים

ייעוץ משפטי לחברות הוא צורך בסיסי של עסקים רבים, הן בתחילת הדרך כאשר מקימים חברה בסיוע של עורך דין שהוא מומחה לנישה זו. מעבר למסמכי ההקמה של החברה כמו התקנון, יש לא אחת להכין גם הסכם בין המייסדים וחשוב להכין זאת מראש וטרם הפעלת החברה בפועל, כדי שיהיו בהסכם זה כל הסעיפים הרלוונטיים לגבי אופן הפעלת החברה, התנהלות במקרים שבהם אחד השותפים עוזב העברת מניות ונושאים רבים נוספים שההחלטה עבורם אמורה להיות מראש וחד משמעית.

ייעוץ משפטי לאורך כל הדרך

עורך דין הראל פלג מלווה עסקים רבים ומעניק ייעוץ משפטי לחברות בנושאים מורכבים על פי הצורך. כמו עסקים שעוסקים בתחום הייבוא או בייצוא וזקוקים להכוונה ולעריכת הסכמים עם ספקים בינלאומיים במדינות שונות לגבי אופן ההתנהלות לגבי מסחר בינלאומי מעוגן בהסכמים שבהם יש רישום מדויק על כל המעטפת הכוללת את השילוח בים או באוויר, עמילות המכס, עלויות נלוות כמו אגרות, התנהלות במקרים חריגים שעלולים לקרות במהלך השילוח היבשתי, האווירי או הימי ועוד.

הענקת מעטפת משפטית לחברות

בעלי המניות בחברות חשופים לתביעות במצבים שונים ולכן יש חשיבות רבה של קבלת ייעוץ משפטי לחברות וארגונים, כדי שכולם יהיו מוגנים מפני תביעות דרקוניות, או דרישות תשלום בגין מקרים כאלו ואחרים.

היתרון של עורכי הדין הוא שהם רואים את הדברים מכל ההיבטים וחושבים כמה צעדים קדימה על ההשלכות של סיטואציות שונות. זו הסיבה שעורך דין הראל פלג מכין באופן מוקפד סוגים שונים של הסכמים על פי הצורך הפרטני של כל חברה ולהתנהלות העסקית שלה.

כך הוא מבצע ייעוץ משפטי לחברות אשר כולל הסכמי שירות ללקוחות, הסכמי הפצה עם חברות שעוסקות בנושא ההפצה במרחב הארצי למוצרים בנישות ספציפיות, כמו מוצרי מזון, מוצרי פארמה ועוד.

אם אתם בעלי חברות שעוסקות בתחומים שונים, או חברות סטארט אפ, אתם זקוקים לאופציה של ייעוץ משפטי לחברות שמעניק לכם את מלוא הצרכים, הצוות המקצועי של עו"ד הראל פלג ישמח לסייע לכם.

מאמרים קשורים