אם אתם על סף חובות ועוד רגע לפני פירוק החברה, אתם חייבים עוד כין לפירוק חברה שיעזור לכם לעבור את התקופה הקשה בצורה טובה. עורך דין לפירוק חברה, יעזור לכם בכל ההתנהלות נגד רשם החברות ומוסדות המדינה וכן בהתנהלות נגד הנושים השונים.

מהו עו"ד לפירוק חברה?

עורך דין פירוק חברה הוא למעשה עו"ד אשר מתעסק בכל מה שקשור לפירוקי חברות ולעיתים עף הופך למפרק בפועל בהתאם להחלטת בית המשפט. במהלך תהליך הפירוק על החברה להיעזר בשירותי העו"ד על מנת לצלוח את תהליך הפירוק בשלום. במשרד בוטיק עו"ד הראל, משרד הכולל איש אחד תוכלו לקבל ייעוץ וליווי אישי והתאמה אישית לצרכים האישיים שלכם תוך התאמת אישית של החוזה לשמירה על האינטרסים שלכם בתור לקוח.

מה תפקידו של עורך דין פירוק חברה?

עורך דין לפירוק חברה הוא למעשה עורך דין המתמחה במשפט מסחרי בדגש על דיני תאגידים וחוק החברות. עו"ד זה עובד בהתאם לנהלים מסודרים וברורים הקשורים לפירוק חברות שונות והתנהלות מול רשם החברות ומוסדות המדינה. כמו כן, במהלך כל תהליך הפירוק מתבצעת התנהלות מול הנושים השונים שהחברה הייתה איתם במגעים טרם הפירוק. במהלך עבדותו נדרש עורך דין פירוק חברה להיות יצירתי על מנת להגיע לפתרון טוב המסגרת הפירוק של החברה. עורך דין לפירוק חברה עשוי להיות המפרק בפועל של החברה, אך על מנת להיות המפרק בפועל עליו לקבל מינוי כמפרק מטעם בית המשפט.

מדוע חשוב עו"ד פירוק חברה שילווה אתכם?

רגע לפני שאתם עומדים להתפרק כחברה אתם חייבים עו"ד שילווה אתכם לכל אורך התהליך וידאג לאינטרסים האישיים שלכם. עו"ד מקצועי ובעל ניסיון אשר מתמחה בתחום הפירוקים יכול לעזור לכם רבות ואף להגיע להסדר תשלומים נגיש ונוח עם הנושים שלכם ושאר הספקים שאתם חייבים להם כסף. כמו כן, במהלך הפירוק עצמו יש צורך לחתום על מסמכים רבים שמצריכים התערבות של עו"ד פירוק חברה, לכן אם אתם עומדים בפני פירוק אתם חייבים מישהו שיעזור לכם לעבור את התקופה הקשה וידאג לאינטרסים האישיים שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר: