אדם שמעוניין לחתום על חוזה כמו חוזה מכר, חוזה שכירות או חוזים שונים הקשורים לפאן העסקי, נעזר בעורך דין שתחום ההתמחות שלו הוא חוזים.

הכנת הסכם מכר

המומחיות של עורך דין חוזים ברמת השרון היא בעובדה שהוא בקיא בכל החוקים הקיימים ובכל הסעיפים של החוזים השונים. לכן כאשר לקוח שלו קונה נכס ועורך הדין של הצד השני מעביר חוזה לעיונו ולאישורו, הוא עובר באופן מוקפד על כל אחד מהסעיפים. יש מקומות שבהם הוא מבקש לשנות סעיף זה או אחר וזאת מתוך האינטרס להגן על הלקוח שלו. יש מקומות שהוא מבקש לבטל סעיפים מסוימים, כיוון שהם ירעו ללקוח שלו.

חילוקי הדעות בין עורכי הדין לצורך חתימה על חוזה מכר הם עניין שבשגרה. יש מקרים שבהם הם מסכימים לשנות את הנוסח או ליצור סעיף חדש, כדי לא לפגוע בזכויותיהם הן של המוכר והן של הקונה.

רק כאשר שני עורכי הדין סיכמו את כל הנושאים הבעייתיים וביצעו את השינויים הנדרשים, הם מפיקים את הנוסח הסופי ושני הצדדים חותמים על הסכם המכר.

עריכת הסכם ממון

יש מקרים שבהם שווי הממון של החתן ושל הכלה אינם זהים ולכן מי שערך נכסיו הוא גבוה יותר, מבקש לחתום על הסכם ממון באמצעות עורך דין חוזים ברמת השרון. יש מקרים שבהם הדבר מתבצע ללא בעייתיות ויש מצבים שיש לכך התנגדות עקרונית.

אם הצדדים מסכימים על כך, נרשם בהסכם הממון פירוט הנכסים והממון שכל אחד מהם מביא למסגרת המשפחתית החדשה. מדובר בהסכם מפורט ביותר שקובע אם הנכסים הללו יהיו תחת שני בני הזוג או של הבעלים המקורי שלהם כמו כל מה שקשור בהשכרת הנכס שלו אשר יישאר על שמו בלבד.

הנושא החשוב בהסכם זה הוא קבלת החלטות לגבי אופן חלוקת הרכוש והממון הפרטיים במקרה של פרידה. זה הזמן לקבל החלטות מושכלות כשיש המון אהבה באוויר, דבר שלא יקרה לקראת הפרידה.

אם אתם זקוקים לחוזה בתחום כלשהו, אתם מוזמנים לשוחח אתנו ואנחנו נלווה אתכם תוך ייעוץ והכוונה משפטית לאורך כל הדרך.

מאמרים קשורים

עו"ד ליטיגציה

עורך דין בוחר בהתמחות בתחום שמדבר לליבו ואחת הנישות המעניינות ביותר היא ליטיגציה וזאת עקב ההתנהלות בתחום העסקי והמסחרי שהוא

משרד עורכי דין פירוק חברות

העיסוק בנושא פירוק חברות הוא מורכב כיוון שיש לכך קריטריונים מיוחדים שקבעה רשות התאגידים בנושא זה. פירוק חברות בפועל רק

תמונה של לחיצת יד בין שתי שותפים עסקיים המתארת את חשיבותו של עורך דין הסכם מייסדים

עורך דין מסחרי אזרחי

עסקים מבצעים לאורך כל הדרך שיתופי פעולה עם עסקים אחרים, כדי לקדם את הפיתוח העסקי שלהם. עיסוק בנישה נוספת או