בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אנשים אשר מתקשים לקנות דירות ומעדיפים לשכור דירה במקום לשלם משכנתא מדי חודש. ישנם אף כאלה המעוניינים להשכיר דירות כעוד דרך להגדלת ההכנסות.

באמצעות השכרת דירות ניתן להגדיל את ההכנסה באופן משמעותי, אך בטרם ההשכרה יש צורך בשירותי עורך דין חוזה שכירות על מנת לנסח חוזה שכירות בין הצדדים במקרה שהשוכר לא רוצה לפנות את הדירה.

חשיבות חוזה שכירות באמצעות עורך דין חוזה שכירות

לשכירת שירותי עו"ד חוזה שכירות חשיבות רבה בעת חוזה השכירות בין המשכיר לשוכר. עו"ד חוזה שכירות מנסח את חוזה השכירות בין הצדדים ואף דואג לכך שיהיו סעיפים אשר יגנו על המשכיר בעת סירובם של המשכירים לפנות את הדירה. לכן לפני שאתם משכירים דירה לעצמכם או שאתם משכירים לאחרים ורוצים לשמור על האינטרסים שלכם, חשוב לבחור עורך דין חוזה שכירות מקצועי ובעל ניסיון שידאג לכם לאורך כל התהליך ויבנה לכם חוזה בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

עו"ד הראל פלג, עורך דין חוזה שכירות, העובד במשרד בוטיק של איש אחד ישמח לעזור לכם בכל מה שקשור להסכם חוזה השכירות, וכן יעזור לכם להתאים אותו אישית אליכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם, על מנת שהשוכרים לא יעשו לכם בעיות במהלך שהותם בדירה.

עורך דין חוזה שכירות

למה חשוב להשכיר את שירותיו של עו"ד חוזה שכירות?

השכרת שירותי עו"ד חוזה שכירות חשובה בכל חוזה שכירות שאנו מבצעים עם לקוח או אדם חדש. באמצעות עוד חוזה שכירות ניתן לקבל הסכם חוזה בהתאם לאינטרסים האישיים שלנו אשר מגן עלינו במצבים שבהם השוכר אינו רוצה להתפנות מהדירה. באמצעות הסכם חוזה השכירות ניתן לפנות את השוכר הסרבן בקלי קלות מהדירה, מסמך משפטי זה קביל בבית המשפט בעת הצורך ומגן עליכם כמשכירים.

עורך דין חוזה שכירות דואג לכך שהחוזה יהיה לטובת המשכיר וידאג לכל האינטרסים שלו על מנת שיקבל אחרי תקופה את הנכס שלו במצב טוב כפי שהשכיר אותו בהתחלה.

לשיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר: