עו"ד אזרחי מסחרי, הינו עורך דין בעל התמחות ענפה גם בתחום המשפט המסחרי וגם בתחום המשפט האזרחי, כאשר כל אחד מתחומי המשפט הנ"ל, מתמקד בין היתר בהיבטים משפטיים שונים הקשורים לתחום דיני החוזים. כפועל יוצא מכך, שכירת שירותיו של עורך דין אזרחי מסחרי, תהא נחוצה לכל אחד ואחת מביניכם הנדרש לעריכת חוזה ו/או לכל אילו מביניכם המעוניינים להסתייע בשירותיו של עורך דין אזרחי מסחרי בגין מקרים של הפרת חוזה וכדומה.

הראל פלג – משרד עורכי דין המתמחה בתחום האזרחי – מסחרי

משרד עורכי הדין בראשותנו ובניהולו של עו"ד הראל פלג, עורך דין אזרחי מסחרי, עוסק ומתמחה במתן שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בתחום האזרחי והמסחרי כאחד, כאשר בין יתר תחומי ההתמחות של המשרד תוכלו למצוא התמחות משפטית רחבת היקף בדיני חוזים. התמחות זו, מאפשרת ללקוחות המשרד, ליהנות ממגוון רחב של שירותים משפטיים הנחוצים לצרכי הקמה, עריכה וחתימה על גבי חוזים והסכמים מכל סוג, לרבות, חוזים עסקיים, חוזי רכישת נכסים, חוזי השכרת דירה, חוזי העסקה, חוזי ממון, חוזי שותפות ועוד .

ההיכרות המעמיקה ורבת השנים של עורך הדין הראל פלג עם תחום דיני החוזים, מאפשר לכם להגן על מלוא האינטרסים שלכם בכל חוזה לו אתם נדרשים, וכל זאת לאחר בדיקת מרכיבי החוזה והתאמתם לכל אחד מהיבטים המשפטיים הנלווים לתחום המשפט המסחרי ו/או האזרחי.

הניסיון המעשי העומד לרשות הראל פלג, משרד עורכי דין בתחום דיני החוזים, מאפשר לכם לבחון את הסיכונים המשפטיים הנלווים לכל חוזה לו אתם נדרשים במהלך החיים, ובכך, לבחון את החלופות השונות העומדות לרשותכם לצורך התאמת החוזה לצורכיכם.

חשוב לדעת: שירותי המשרד מיועדים ומותאמים גם לצרכי עריכת חוזים אזרחיים וגם לצרכי עריכת חוזים מסחריים/עסקיים והם כוללים שירותי ייעוץ משפטי לפני חתימה, שירותי ייצוג למטרות ניסוח ועריכת חוזים ושירותי ייצוג לצרכי ניהול ערכאות משפטיות שעניינן הפרת חוזים אזרחיים ו/או מסחריים.

נדרשים להקמת חוזה כזה או אחר? צרו קשר עוד היום עם עורך הדין הראל פלג, עורך דין אזרחי מסחרי, והבטיחו לעצמכם הגנה משפטית מלאה על כל האינטרסים שלכם.

מאמרים קשורים

מה תפקידו של עורך דין מסחרי?

המשפט הישראלי כולל בתוכו שלושה תחומי משפט עיקריים: משפט חוקתי, משפט פלילי ומשפט אזרחי, כאשר תחום המשפט המסחרי מהווה חלק